Sıfır problemle tembellik hakkınızı kullanarak tatilinizi geçirmeniz için doğru adrestesiniz. Misafirlerimizin mutluluğunu amaçlayan motelimiz, siz misafirlerimizin bütün yılın yorgunluğunu atacağınız tatilinizi mutlu ve huzurlu geçirmeniz için isteklerinizi hemen değerlendirmektedir.

 

Yeni Bahçe Motel’in bulunduğu yer Sazlı Köyü sahilinde, Küçükkuyu’ya 12 km, Assos’a 12 km, Ayvacıkilçesine 13 km uzaklıktadır. Ayvalık adalarının ve Midilli’nin karşısındadır.

Motelimiz denize sıfır olup, kendine ait plajı olan yemyeşil zeytin bahçesi ve çiçeklerin arasında saklanmış tek katlı
Yeni Bahçe Motel Kazdağları eteklerinde zeytin ve çam ağaçlarının buluştuğu yerde yerleşim merkezine uzak tatil geçirmek isteyenler için çok samimi bir butik moteldir.

Sarmaşıklarla sardırılmış sardunyalarla donatılmıştır. Çardağın her yerine sedirler konulmuştur. Çiçekler ve zeytin ağaçları dallarıyla süslenmiş, bahçesinde hamak ve salıncaklar.
Denizde gezmek için tekneler ile isterseniz balığa çıkabilirsiniz.

Yarım pansiyon olarak kendi bahçemizden organik sebzelerle, hindiba, şevketi bostan, acı filiz, radika vb. şifalı ot salataları ve balıkçılarımızın teknesinden balıklarla tam bir Akdeniz beslenmesi. Motelimizin sebze bahçesinden çiçeği ucunda biberlerimizi, domateslerimizi, salatalıklarımızı, maydanoz, dereotu, kişniş, nane, semizotu gibi sebzelerimizi kendiniz toplayabilirsiniz.

Motelimiz Hakkında

 

Misafirlerimiz yarım pansiyon konaklamada; konaklama, sabah kahvaltısı, akşam yemeği olarak hizmet alabilmektedir. Odalarımız 2-3-4 kişilik olup, her odamızda klima, banyo-tuvalet ve 24 saat sıcak su mevcuttur. genç çalışanlarla dinamik ve neşeli bir ortam. Evcil hayvan kabul edilmemektedir.
Yemeklerimizin her biri o öğün için üretilir ve taze olarak açık büfe de sizlere sunulur ve bir sonraki öğünde servise çıkarılmaz.
Siz sevgili misafirlerimiz en güzel yapabildiğiniz yemekleri mutfağımızda yapıp misafirlerimize ikram edebilirsiniz. Mutfağımıza güveniyoruz.

Kabalık ve kalabalıktan uzak sessiz tatil. Kitabınızı alıp gelin.
Motelimizin tüm birimlerinden yalnızca motelimizde kalan misafirlerimiz yararlanmaktadır.